Po dvojročnej pauze spôsobenej pandémiou sa tento rok opäť otvárajú brány celosvetovej výstavy spotrebného tovaru pre domácnosť – AMBIENTE Frankfurt. Zástupcovia firmy Ľubomír Tichanský MATI sa aj v roku 2023 zúčastnia výstavy s cieľom odprezentovať svoje výrobky dekorovaného skla.

Týmto Vás srdečne pozývame na stretnutie v dňoch 03. – 07. február 2023 do nášho stánku v  pavilóne 12.0 stánok C81. (mapa po kliknutí) V príprade záujmu Vám vieme poskytnúť vstupenky zdarma, viac na info@mati.sk.

V našej ponuke dekorovaného skla kladieme veľký dôraz na kvalitu a dizajn našich výrobkov – od základnej suroviny (skla) až po ich finálne vyhotovenie. Každý výrobok je ručne dekorovaný. Používame výlučne slovenské sklo s brilantným leskom odolné voči poškriabaniu. Niektoré produkty z našej ponuky sú prezentované aj na oficiálnej stránke usporiadateľa výstavy – odkaz nájdete tu.

Niečo o výstave: v ambiente Frankfurt máte možnosť objaviť komplexný prehľad o celosvetovom sortimente spotrebného tovaru v niekoľkých oblastiach:

  • veľtrh je číslom jeden pre kuchynský a jedálenský sortiment,
  • pre oblasť bývania – všetky štýly zariaďovania a dekorácií,
  • darčekové predmety a osobné doplnky,
  • budúcnosť HoReCa a zmluvné podnikanie.

Podujatie sprevádzajú hlavné témy udržateľnosti, dizajnu, životného štýlu a digitálnej expanzie obchodovania. 

Categories: News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *