O nás

obrazok

 

Firma MATI:

 

 

Od 01.04.2012 firma figuruje pod obchodným menom Ľubomír Tichanský MATI, nakoľko k uvedenému dátumu odišiel Jozef Marko do dôchodku, čím sa Ľubomír Tichanský stal jediným konateľom firmy MATI.

 

Firma MATI vznikla v roku 1992 združením dvoch samostatných podnikateľských subjektov - fyzických osôb, Jozefa Marka a Ľubomíra Tichanského.

 

Vo svojich počiatkoch sa firma venovala výhradne obchodnej činnosti s reštauračným sklom, ktoré nakupovala v najväčších sklárňach celej bývalej ČSFR a následne na základe rozposlaných ponúk rozvážala po reštauračných zariadeniach.

 

Firma sa postupne prepracovala na klasický veľkoobchod, pričom okruh ponúkaného sortimentu rozšírila okrem skla na porcelán hlavne reštauračný, príbory, jubilejné čaše, vázy a gastropotreby.

obrazok

Dnes firma sídli vo vlastných priestoroch, má vlastné sklady, vlastnú vzorkovňu, kde si zákazník môže tovar buď naživo pozrieť, prípadne telefonicky či faxom, e-mailom objednať.
Väčším odberateľom poskytuje firma MATI zdarma aj dopravu vybraného tovaru priamo do miesta určeného zákazníkom.

 

 

Firma MATI má v súčasnosti uzavreté veľkoodberateľské zmluvy so všetkými významnými sklárňami, porcelánkami a výrobcami príborov ako v SR tak i v ČR. Profituje na veľkoodberateľských zľavách, takže väčšinu tovaru ponúka za tzv. "fabrické ceny", pričom ešte aj z týchto cien je možné poskytovať zľavy.
Spolupracuje aj s ostatnými dovozcami, ktorí dovážajú tovar prakticky z celého sveta.

obrazok

 

Ponuka tovarov firmy MATI je veľmi široká. Na týchto stránkach je ponúkaný najzákladnejší výber. Ak máte záujem si tieto výrobky pozrieť, navštívte sekciu produkty.

 

Veríme, že ponuka tovarov firmy MATI Vás zaujme. Tešíme sa na Váš telefonický, faxový, e-mailový či osobný kontakt.